Valnetas

Nemokumo administravimas

Pagrindinis Verslo konsultacijos

Verslo Konsultacijos

Pasiūlysime sprendimus Jūsų verslui. Mūsų patyrusi komanda tikrai gali suteikti pridėtinės vertės Jūsų įmonei įvairiose verslo srityse.

Pagrindinės verslo sritys, kuriuose esame pasiruošę suteikti kvalifikuotas verslo konsultacijas:

  • Valdymas ir strategija. Įmonės plėtros strategijos parengimas; įmonės vidinių procesų analizė ir sprendimų pasiūlymai; įmonės efektyvumo ir ekonomiškumo didinimas, įvairių strategijų kūrimas ir įgyvendinimas.
  • Verslo procesų pertvarkymas analizuojant Jūsų įmonės procesus, jų skaičių, bei išlaikant įmonės teikiamų paslaugų ar gaminamų produktų kokybę paruošiamas planas, kaip optimizuoti įmonės procesus ir išlaidas.
  • Teisinė aplinka. Įmonės veikloje naudojamų dokumentų (sutartys, tvarkos, raštai, prašymai ir t.t.) peržiūra, pritaikymas pagal naujausius galiojančius teisės aktus, bei teisinės konsultacijos įvairiais klausimais.
  • Mokymai. Sujungiant teoriją ir praktiką surengsime Jūsų įmonės darbuotojams mokymus ar pristatymus Jums aktualiomis temomis.

Mūsų turimos akademinės ir teorinės žinios, bei praktika dirbant su įvairaus pobūdžio įmonėmis, leis pasiūlyti geriausią sprendimą Jūsų verslui, pastūmės pokyčiams ir įkvėps kūrybiškumo.