Valnetas

Nemokumo administravimas

Pagrindinis Fizinių asmenų administravimas

Fizinių asmenų bankrotas.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos fizinių asmenų bankroto įstatymu, fizinio asmens bankroto byla yra keltina leidžiama tik nemokiam asmeniui, jeigu jo skoliniai įsipareigojimai viršija 25 Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintas minimaliąsias mėnesines algas ir jo skolos mokėjimo terminas jau yra suėjęs.

Bankroto proceso metu fizinis asmuo gali atsikratyti esamų skolų naštos.

Bankroto proceso metu, vadovaujantis kreditorių patvirtintu mokumo atkūrimo planu, yra kaupiama fizinio asmens lėšų dalis, kuri lieka atskaičius būtinąsias išlaidas, reikalingas fizinio asmens pragyvenimui, ir gautos  pajamos realizavus bankrutuojančio fizinio asmens sukauptą turtą. Sukauptos lėšos nustatytu periodiškumu yra paskirstomos fizinio asmens kreditoriams.

Jeigu fizinio asmens bankroto proceso metu sukauptų lėšų nepakanka atsiskaityti su kreditoriais, tai bankroto procesui pasibaigus likusi skolos suma yra nurašoma.

Vadinasi pasibaigus fizinio asmens bankroto procesui – bankroto procesą praėjęs asmuo lieka be skolų ir gali pradėti naują finansinį gyvenimą.

Be jokios abejonės, kaip ir kiekviename teisės akte, yra išimčių ir LR fizinių asmenų bankroto įstatyme.

Jeigu Jus turite finansinių sunkumų ir norite pasikonsultuoti – mūsų įmonės darbuotojai suteiks Jums konsultaciją. Paaiškins ir išdėstys visus  privalumus, trūkumus bei galimus kaštus.

Na o jei pageidausite – tai padėsime Jums:

  • paruošti visus procesinius dokumentus, būtinus bankroto bylos iškėlimui;
  • parengti Jūsų mokumo atkūrimo planą,

atstovausime Jus santykiuose su Jūsų kreditoriais, skolininkais, taip pat atliksime visus bankroto administratoriui priskiriamus veiksmus viso bankroto proceso metu.